Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Vianočné trhy

Dňa 1. a 2. decembra 2017 ožilo naše námestie pravou vianočnou atmosférou. Konali sa totiž vianočné trhy, ktoré otvorili vianočným pásmom naši najmenší z folklórneho súboru Vánok a deti zo speváckeho zboru Andantíno. Usilovná práca Beátky Vrbovej, Maťky Oravcovej, Dášky Kochelkovej a Rasťa Kašiara, ktorú odviedli s deťmi, sa prejavila v ich krásnom vystúpení, za ktoré im patrí naše poďakovanie.

Návštevníci našich vianočných trhov mali k dispozícii stánky s občerstvením, kde samozrejme nemohol chýbať vianočný punč, medovina, čaj, horúca čokoláda, ale ani zabíjačkové špeciality. Vianočnú atmosféru taktiež dotvárali predajcovia vianočných oblátok, perníčkov, sviečok, medu i zákuskov. Bolo možné zakúpiť si aj lósy a vlastnoručne maľované obrázky, hačkované zvieratká či šité čiapky.

Do večera navštívilo vianočné trhy veľa návštevníkov z našej obce, ale aj zo širokého okolia, za čo všetkým ďakujeme a dúfame, že Vám vianočná nálada a milé spomienky na priateľské stretnutia vydržia ešte veľmi dlho.