Menu
Obec Selce
Obec Selce

Zdravotné okienko

S pribúdajúcimi chladnými predlžujúcimi sa večerami MS SČK v Selciach začal znova s cvičeniami zameranými proti bolestiam a stuhnutosti pohybového aparátu. Cvičenia sa konajú každú stredu o 18,45 hod. v malej sále kultúrneho domu pod vedením Mgr. Márie Ruskovej. Aj keď sa cvičenia zúčastňuje len samé ženské pokolenie rôznej vekovej kategórie, je potešiteľné, že z roka na rok pribúdajú ženy, ktoré majú zodpovedný prístup k svojmu zdraviu.

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok prichádzame priať.... Týmito slovami sa 8. decembra začalo stretnutie starších spoluobčanovnad 70 rokov. Na predvianočnom stretnutí, ktoré poriadal MS SČK v Selciach, po príhovore starostky obce pani Boženy Zázrivcovej spestrili akciu svojim vystúpením žiaci Základnej umeleckej školy v Selciach so sídlom v Brusne pod vedením pani učiteľky Bystrianskej, detský súbor „Vánok" pod vedením Beáty Vrbovej a ženská spevácka skupina z Únie žien za doprovodu pána Zaušku a pána Blašku. Občerstvenie pre zúčastnených pripravil obecný úrad a členky výboru MS SČK vďaka svojim sponzorom. V sále vládla dobré nálada, veď pri speve a hudbe sa dá aspoň na chvíľu zabudnúť na starosti, choroby, či samotu. Všetci občania dostali malú sladkosť s vianočným pozdravom. Tým, ktorí sa akcie nezúčastnili, sladkosť a pozdrav členky výboru odovzdali doma. Akcie sa ako hosť zúčastnila riaditeľka Územného spolku SČK v Banskej Bystrici pani Zuzana Stanová. O akcii sa vyjadrila veľmi pochvalne.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť, dobrú vôľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech Vám stojí popri boku.

Všetkým občanom od MS SČK v Selciach

Dátum vloženia: 1. 10. 2010 21:25
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 9. 2016 12:45

Obec

Úradné hodiny

Obecný úrad:

Po: 7:00-12:00   12:30-15:30
Ut:  Nestránkový deň
St:  7:00-12:00   12:30-17:00
Št: 7:00-12:00   12:30-15:30
Pi:  7:00-12:00

 

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Knižnica

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:296
TÝŽDEŇ:1239
CELKOM:1390357

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Prihlásenie k odberu správ

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

Odpady

 odpady