Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Predvianočný čas v Selciach

Typ: ostatné
Ani sa nenazdáme a je tu december. Mesiac, v ktorom si jedny sviatky podávajú ruku s ďalšími, mesiac zimných školských prázdnin, no aj mesiac radosti všetkých našich detí.

V našej obci sa už stalo zvykom, že december otvárame Vianočnými trhmi. Tentoraz sa na ich slávnostnom otvorení stretneme v piatok 7.decembra o 15.30 hod.na námestí obce. Tu nás už budú čakať stánky s občerstvením, s vianočnými koláčikmi, oblátkami či ozdobami. Ako sme zistili v predchádzajúcich rokoch, návštevníci nepohrdnú ani pohárikom dobrého vianočného punču, čokolády alebo horúcej hrušky. Pre tých, ktorí sa zastavia hneď po robote, je tu aj niečo dobré pod zub.

V sobotu 8. decembra o 15.00 hodine príde na námestie Mikuláš- možno aj s anjelom a čertom, a s kopou darčekov. Darčeky budú pre deti, ktoré si ich zaslúžia a ktoré odovzdajú Mikulášovi „lístok". Všetkým deťom do 10 rokov (vrátane) s trvalým pobytom v Selciach môžu prísť rodičia kúpiť lístok na mikulášsky balíček v hodnote 3,- € na obecný úrad. Cena lístka je 2,- € - obec hradí 1,- €. Lístky je potrebné zakúpiť do 30. novembra 2012.


Vytvorené: 6. 3. 2016
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:45
Autor: