Menu
Obec Selce
Obec Selce

Hasičská súťaž okresu Banská Bystrica

Súťaže sa zúčastnilo 30 družstiev, z toho 17mužských, 6ženských, 4dorastenecké a 3družstvá mužov nad 35 rokov. Súťažilo sa v požiarnom útoku na 2 pokusy, v štafete 8x50m a v preborejednotlivcov.

Medzi mužmi vyhralo družstvo z Hronseku, na 2.mieste sa umiestnilo družstvo z Lučatína, na 3.mieste družstvo z Povrazníka. Naši muži obsadili pekné 7.miesto. V kategórii ženy sa na 1. mieste umiestnilo družstvozo Šalkovej, na 2.mieste Vlkanová II. a na 3. mieste naše ženy zo Seliec. V kategórii dorastu sa na 1.mieste umiestnilo družstvo zo Strelník, na 2. mieste družstvo z Vlkanovej a na krásnom 3. mieste našidorastenci zo Seliec. V kategórii mužov nad 35rokov sme nemali zastúpenie.Túto súťaž vyhralo družstvo zo Šalkovej. V prebore jednotlivcov nás reprezentovalo niekoľko našichčlenov,ktorí dosiahli veľmi dobré výsledky. V prvej výkonnostnej triede Simona Bírešová s časom 16,13 sek. získalazlatú medailu, Matej Patráš bronzovú medailu. Druhú výkonnostnú triedu získali Michaela Fellnerová a Adam Trpka. Ján Fodor získal tretiu výkonnostnú triedu. Aj touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým našim súťažiacim a tiež našim kuchárom, ktorí sa postarali o výborný guláša občerstvenie.Vďaka však patrí každému, kto sa podieľalna organizácii celého priebehu súťaže.

Milo nás potešilaaj návšteva starostky obce pani Boženy Zázrivcovej a okresného riaditeľa HaZZ pána Mlynárika. V mene DHZ Selce sa chcem aj touto cestou poďakovať sponzorom, ktorí nám pri organizovaní súťaže pomohli či už finančne alebo materiálne. Ďakujem za spoluprácu a teším sa na ďalšie akcie.