Menu
Obec Selce
Obec Selce

ĎAKUJEME

... za priestory, kde sa hrá stolný tenis. Ďalej ďakujeme starostke obce p. Božene Zázrivcovej, všetkým poslancom a zamestnancomobecného úradu, ktorý akceptujú nás členov klubu stolného tenisu a hlavne tento druh športu.

... za priestory, kde sa hrá stolný tenis. Ďalej ďakujeme starostke obce p. Božene Zázrivcovej, všetkým poslancom a zamestnancomobecného úradu, ktorý akceptujú nás členov klubu stolného tenisu a hlavne tento druh športu.

     Tento šport môžu hrať všetky vekové kategórie a samozrejme aj pohlavie - či je to žena, muž alebo dieťa. Stolný tenis je úžasný už len v tom, že ho hrajú aj dôchodcovia alebo deti. Je ho možné hrať za akéhokoľvek počasia - či prší, sneží alebo svieti slnko. My, občania tejto obce, týmto športom chceme podporiť väčšiu aktivitu našich detí, ich pohyblivosť, zručnosť a samozrejme aj daný rešpekt voči športom ako takým. Chodia sa sem odreagovať rôzne vekové kategórie od najstaršieho (70-ročný pán) až po najmladšieho (6-ročný chlapec). Neverili by ste, čo dokázali títo úžasní ľudia ako napríklad p.Trpka alebo p. Barna a p. Očenáš, ako sa vedia postarať o to, aby niečo títo ľudia v živote dokázali. Niektorí členovia tohto klubu chodia na rôzne turnaje, podujatia v danom regióne. A s tým najmladším členom dokázali niečo neskutočné - v živote tento chlapec nedržal v ruke pálku, nevedel sa pohybovať a nevedel ani loptičku trafiť. Stolnotenisový klub začal navštevovať v januári 2013 a čo je dnes z neho? Neuveríte.Hrá ping-pong akoby bol tento šport hral od malička, baví ho to, na každé stretnutie sa veľmi teší, ale hlavne na to, čo sa nové naučí. Preto by sme sa chceli poďakovať týmto úžasným ľuďom za to, akí sú ústretoví, trpezliví, jednoducho vedia naučiť ale hlavne zaujať nielen dieťa, ale aj dospelého človeka. Vedia naučiť nielen rešpektu, ale aj rôzne triky.Z našich poznatkov si myslíme, že nie je ľahké naučiť niečo, čo človek neovláda. 

     Myslíme že by bolo na škodu,keby niečo takéto pekné zaniklo. Preto Vás my, občania obce Seliec zdvorilo žiadame o naďalej zapožičiavanie priestorov OcÚ, aby sme aj naďalej mohli podávať naše skúsenosti tohto športu pre ďalšie generácie, či sú to už naše deti alebo občanom tejto obce.

 Zuzana Riečanová

Dátum vloženia: 2. 5. 2014 14:38
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 9. 2016 12:45

Obec

Úradné hodiny

Obecný úrad:

Po: 7:00-12:00   12:30-15:30
Ut:  Nestránkový deň
St:  7:00-12:00   12:30-17:00
Št: 7:00-12:00   12:30-15:30
Pi:  7:00-12:00

 

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Knižnica

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:5
DNES:136
TÝŽDEŇ:1863
CELKOM:1171697

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Kalendár zberu odpadu

harmonogram odpadov 2023

kontajnery (89.65 kB)

Plasty, sklo, papier a iný odpad je možné odovzdať každú stredu od 8.00 do 17.00 hod. a v párnom týždni v sobotu v čase od 8. do 12. hodiny na zbernom dvore. Zber týchto komodít zpred rodinných domov zamestnancami obce sa bude konať v jeden deň, všetko je potrebné vyložiť ráno pred svoj rodinný dom. Zber  bude realizovaný nasledovne:

22. marca 2023

19. apríla 2023

17. mája 2023

14. júna 2023

Prihlásenie k odberu správ

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Chcem sa zaregistrovať