Menu
Obec Selce
Obec Selce

Fľaše z alkoholu, ohorky z cigariet, neporiadok v okolí materskej školy.

Sme obec, ktorá sa môže pochváliť vlastnou budovou a prevádzkou základnej i materskej školy, čo je jedno z plusov našej obce. S prevádzkou škôl sú spojené nielen náklady, ale aj dobrý pocit, že deti sa, v rámci svojich schopností, so svojou obcou zoznamujú odmalička.

Sme obec, ktorá sa môže pochváliť vlastnou budovou a prevádzkou základnej i materskej školy, čo je jedno z plusov našej obce. S prevádzkou škôl sú spojené nielen náklady, ale aj dobrý pocit, že deti sa, v rámci svojich schopností, so svojou obcou zoznamujú odmalička.

Materská škola je inštitúcia, ktorú navštevujú predškolské deti a slúži na výchovu a vzdelávanie detí. Riaditeľka materskej školy v spolupráci s celým personálom sa snažia zveľaďovať a opravovať exteriér (školská záhrada) a interiér materskej školy. Žiaľ, okolie škôlky nám chodí neustále znečisťovať partia mladých chlapcov a dievčat.

Pri vstupe pred dverami do materskej školy nachádzame hlavne vo večerných hodinách a po víkendoch neporiadok - fľaše z vína, z alkoholu, ohorky a škatuľky z cigariet, rôzne obaly a papieriky zo sladkostí. V školskej záhrade je taký istý neporiadok. Vrcholom neprístojností je, keď na rôznych miestach v areáli školského zariadenia nachádzame ľudské výkaly. Toto je neprípustné nielen z hygienického, ale aj z etického hľadiska. Je zarážajúce, že sa niečo podobné nachádza v blízkosti zariadenia pre malé deti.

Týmto apelujeme na rodičov a zároveň ich prosíme, aby sa zaujímali o svoje deti a vedeli kde a ako trávia voľný čas. Rodičia, upozornite svoje deti na nevhodné správanie a vandalizmus v okolí MŠ a vystríhajte ich pred takýmto správaním. Vyhneme sa tým represívnym opatreniam, prípadne privolaniu policajnej hliadky. Verím, že spoločnými silami sa nám podarí tento nepriaznivý stav zmeniť a zachovať predškolské zariadenie aj pre ďalšie generácie.

Mgr. Milena Kováčová, riaditeľka MŠ

Dátum vloženia: 2. 5. 2014 14:18
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 9. 2016 12:45

Obec

Úradné hodiny

Obecný úrad:

Po: 7:00-12:00   12:30-15:30
Ut:  Nestránkový deň
St:  7:00-12:00   12:30-17:00
Št: 7:00-12:00   12:30-15:30
Pi:  7:00-12:00

 

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Knižnica

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:61
TÝŽDEŇ:1388
CELKOM:1246317

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Prihlásenie k odberu správ

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

harmonogram zberu odpadu