Prečo sa napojiť na verejnú kanalizáciu

V zmysle paragrafu č 23. odseku 2, zákona č. 442/2002 o verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách

V zmysle paragrafu č 23. odseku 2, zákona č. 442/2002 o verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách /citujem/: „Vlastník nehnuteľnosti, na ktorej vznikajú odpadové vody, je povinný pripojiť nehnuteľnosť na verejnú kanalizáciu a splniť technické podmienkytýkajúce sa najmä miesta a spôsobu pripojenia na verejnú kanalizáciu a uzatvoriť zmluvu o pripojení s vlastníkom verejnej kanalizácie ak v obci, naktorejúzemí sa nehnuteľnosť nachádza, je zriadená a vlastník nehnuteľnosti nemá povolenie príslušného orgánu štátnej správy na iný spôsob nakladania s odpadovými vodami."

Pre nás - selčanov, platí povinnosť napojiť sa na verejnú kanalizáciu do termínu 1. január 2015. Preto neváhajte a pripojte sa čo najskôr. Ani sa nenazdáte a je tu jeseň a zima, kedy už výkopové práce na kanalizácii nebudú možné.

Komisia ŽP

Dátum vloženia: 2. 5. 2014 14:19
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 9. 2016 12:45

Obec

Úradné hodiny

Obecný úrad:

Po: 7:00-12:00   12:30-15:30
Ut:  Nestránkový deň
St:  7:00-12:00   12:30-17:00
Št: 7:00-12:00   12:30-15:30
Pi:  7:00-12:00

 

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Knižnica

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:181
TÝŽDEŇ:4873
CELKOM:1784620

Vývoz odpadu

Jún2026
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
11 12 13 14
15 16
17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
1 2 3 4 5
Kalendár zvozu odpadu

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Prihlásenie k odberu správ

Fotogaléria

Najnovšia fotogaléria