Menu
Obec Selce
Obec Selce

Milo nás prekvapili ..

Každý má doma práce vyše hlavy, veď všetko treba pripraviť pred veľkonočnými sviatkami, pretože potom sa už začnú práce na záhradách a poliach. No predsa sa nájdu ľudia, ktorí nerobia len na vlastnom a len pre seba.

Každý má doma práce vyše hlavy, veď všetko treba pripraviť pred veľkonočnými sviatkami, pretože potom sa už začnú práce na záhradách a poliach. No predsa sa nájdu ľudia, ktorí nerobia len na vlastnom a len pre seba.

Možno ste si všimli pri prechádzkach katastrom našej obce, že okolie cesty do doliny Čachovo- predtým zarastajúce krovím a náletovými drevinami, v ktorom sa začali vytvárať čierne skládky plné rôzneho domového odpadu, sa za pár dní zmenilo na nepoznanie. Nežiaduce rastliny a neporiadok popri ceste vymizli, otvoril sa výhľad na polia ale aj na vzdialené kopce. A čo je najhlavnejšie, cesta sa stala bezpečnejšou.Za to všetko sa môžeme poďakovať našim susedom - „chlapcom seniorom dobrovoľníkom", ktorí sami prejavili ochotu skrášliť takto okolie našej obce. Iste nepochybujete, že títo stále mladí dôchodcovia a chlapci zo Ski-servisu si zaslúžia od nás všetkých úprimné „ďakujem".

Ajtakáto akciasa môže stať podnetom pre nás všetkých, ktorí chceme bývať v krásnom prostredí. Niekedy totiž treba priložiť ruku k dielu, no niekedy stačí nerobiť neporiadok a udržiavať naše okolie čisté, nezaburinené, bez odpadkov. Za túto prácu všetkým ďakuje starostka obce.

Komisia ŽP

Dátum vloženia: 2. 5. 2014 14:40
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 9. 2016 12:45

Obec

Úradné hodiny

Obecný úrad:

Po: 7:00-12:00   12:30-15:30
Ut:  Nestránkový deň
St:  7:00-12:00   12:30-17:00
Št: 7:00-12:00   12:30-15:30
Pi:  7:00-12:00

 

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Knižnica

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:187
TÝŽDEŇ:1514
CELKOM:1246443

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Prihlásenie k odberu správ

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

harmonogram zberu odpadu