Menu
Obec Selce
Obec Selce

Novoročný príhovor starostu

Ubehlo len pár hodín odvtedy, čo sme prekročili prah nového roku, zišli sme sa s priateľmi, podali si ruky a zaželali novoročné vinše. Dovoľte mi, aby som sa i ja ako starosta obce pripojil k tým, čo vám do nového roku prajú len to najlepšie – zdravie, šťastie, pokoj v duši, rodinnú pohodu.

Prajem Vám zdravie, lebo to je základom nášho šťastia. Ako sa hovorí, človek si uvedomí to, čo má, až keď to stratí. Možno preto zdravie doceňujú tí starší, ktorým sa ho už toľko nedostáva. Zdravie nám umožňuje žiť plnohodnotný život, zvládať každodenné povinnosti, no aj pretvoriť naše sny do reality.

Šťastie si každý predstavuje inak, no všetci chceme byť šťastní. Chceme mať dôvod na úsmev, na pokojný spánok, aj na posedenie s priateľmi po dobre vykonanej práci. Hovorí sa, že šťastie je slnko nad domovom a my vieme, že to je pravda.

V novoročných vinšoch si často prajeme pokoj a rodinnú pohodu, lebo bez toho by bol náš život smutný a prázdny. Človek nemôže žiť sám, nie je na to stvorený. Pričiňme sa teda o to, aby sme toho pokoja v nás mali na rozdávanie pre naše rodiny, blízkych aj susedov. V pokojnom prostredí sa nám všetkým bude lepšie žiť aj pracovať.

Vážení spoluobčania,

na prahu tohto nového roku sa chcem poďakovať vám všetkým, ktorí ste vložili svoje sily do rozvoja obce. V novom roku vám prajem teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby vás mal každý rád.

Ing. Daniel Hlinka, starosta obce Selce

Dátum vloženia: 2. 1. 2024 10:07
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 1. 2024 10:12

Obec

Úradné hodiny

Obecný úrad:

Po: 7:00-12:00   12:30-15:30
Ut:  Nestránkový deň
St:  7:00-12:00   12:30-17:00
Št: 7:00-12:00   12:30-15:30
Pi:  7:00-12:00

 

Prihlásenie k odberu správ

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Knižnica

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:122
TÝŽDEŇ:122
CELKOM:1321391

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Prihlásenie k odberu správ

Informácie od nás

Smart info

Dostávajte informácie z nášho webu prostredníctvom SMS a e-mailov

Chcem sa zaregistrovať

Odpady

 odpady